KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645559
nr 1264 5559
Bo von Schwerin
(1881-1940), Sverige
Oljemålning, Bo von Schwerin (1881-1940), Visby. Olja på duk, signerad. 52x65 cm
Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:50:47
100 kr
150 kr
Bo von Schwerin
Läs mer om Bo von Schwerin